Hakkımızda

Hakkımızda

Bilgi birikimi neticesinde 2009 yılının başında inşaat ve emlak işlerinde geleceğin vizyonu haline gelmiş ve bir çok ortak projede yer almıştır. Firmamız Arnavutköy Boğazköy'de 3500 mt2 üzerine üretim tesisi kurmuş ve tünel malzemeleri, kafes, iksa, plaka, bulon, köşebent, kelebek gibi ekipmanların üretimine başlamıştır. Aylık 750 ton üretim kapasitesine ulaşmıştır. Hedefimiz inşaat, metal ve dış ticaret sektörlerinde uzmanlığını bir adım daha ileri taşımaktır. Yeni ortak projelerde arge çalışmalarına devam etmektedir. Üretilen modeller, gerek yurt içinde gerek yurt dışında yoğun talep görerek minimum maliyetle maksimum verimlilik prensibiyle hizmet vermektedir.

AR-GE çalışmalarında da etkin bir rol oynayan bu alanda sektörüne öncülük eden firmamız, 8 yıla yakın bir süredir kalitenin sembolü olmayı başarmış, müşterilerinin güvenine layık olmaya çalışmıştır. 56 Carpet Cleaning Center markasının patentini alarak franchising hazırlıkları devam ettirmektedir.

Firmamızın faaliyet alanları arasında hastane proje ve uygulamaları başta olmak üzere prefabrik yapılar, konut kompleksleri, mağazalar ve iş merkezleri yer almaktadır. Bütün projeler, mimari proje grubu, yönetim ve denetiminde diğer mühendislik gruplarıyla (inşaat mühendisliği, makina mühendisliği, elektrik mühendisliği ve peyzaj mimarlığı) birlikte disiplinli çalışılarak üretilir.

Kuruluşumuz, hem proje üretiminde çalışır hem de üretilen projelerin uygulamalarını yapar, finans ve inşaa eder.

Yeniliklere açık bir firma olarak sürekli gelişim için tüm paylaşımlarımızdan gelen geri bildirimlere değer veririz. Kurum ilkelerimizle örtüşenleri hayata geçiririz. Gelişimimize destek veren tüm iş ortaklarımıza teşekkür ederiz. Müşterilerimize verilen her sözü kendimize görev haline getirdik.

Özetle ilkemiz; profesyonel çalışmayla, tüm teknolojik imkanları kullanarak, ekonomiden şaşmadan, yaratıcılıktan doğan estetik projeler üretmek ve üretilen projeleri uygulamaktır.

Snm Grup

Yönetim Kurulu Başkanı
Sedat Asiltürk